Boya Badana

Boya Badana İşleri

NAVİGASYON

Kampanyalardan Haberdar Ol?

Kampanyalarımızdan Haberdar Olmak İçin Mail Adresini yada GSM Numaranı Bırakman Yeterli. Kampanya İletişim Onayı İçin Seninle İrtibata Geçeceğiz.

Boya Badana

Boya Badana


Boya ve badana yapılırken bilinmesi gereken bazı noktalar vardır. Boya yapılacak olan mekânda nasıl aktiviteler yapılması düşünülüyor? Işık ne kadar alacak? Dikkat çekici bir yer mi olsun ya da sakin ve huzurlu bir yer mi istiyorsunuz? Tavan yüksek mi yoksa alçak mı? Yer büyük mü gözüksün yoksa küçük mü? Bu sorulara vereceğiniz cevaplara göre boya ve badananız yapılmalıdır.

Bir odanın canlı, parlak ve dikkat çekici renkler ile boyanması o yerin küçük görünmesine neden olur. Kırmızı, pembe, turuncu ve sarı renkler bu görüntüyü verir. Hareketli ortamlarda bu renkler oldukça iyi sonuçlar verir. Çocuk odası ve yemek odasında da bu canlı ve parlak renkler harika duracaktır. Yeşil, mor ve mavi renkler daha çok sakin ve huzurlu bir ortam arayanlar için uygundur. Bu tür renkleri yatak odası ve çalışma odasında kullanabilirsiniz.

Uygulama yaparken en önemli nokta hep aynı marka ürünleri kullanmaktır. Boya hiçbir zaman nemli ve kirli yüzeylere uygulanmamalıdır. Badana yapmaya başlamadan önce boyaların iyice karıştığından emin olun. Badana işleri çok soğuk ve sıcak ortamlarda yapılmamalıdır. Boyaya toz ve sıvı katkısı yapmayın.

İç ve Dış Cephe Boya Markaları