Kapı modelleri

İç kapıları

NAVİGASYON

Kampanyalardan Haberdar Ol?

Kampanyalarımızdan Haberdar Olmak İçin Mail Adresini yada GSM Numaranı Bırakman Yeterli. Kampanya İletişim Onayı İçin Seninle İrtibata Geçeceğiz.

Kapı modelleri

Kapı modelleri


Ahşap kapı,Lake kapı,Mobilya kapı, Masif kapı, Bina kapıları, Çelik kapı, Amerikan panel kapı,Ankara kapı,sistemleri,

Kapı modellerimizin Ankara siteler fabrikalarımızda yapılmaktadır. Günümüzde kapı işleriyle ilgili bir çok kapı fabrikaları vardır. kapı işlerinde iç ve dış uygulama malzemesi ve aksasuarı montaj işçiliği bir okadarda önemlidir. Günümüzde marketlerde satılan ve kalitesiz seri üretim yapan firmalarda çoğalmaktadır.

Kaliteli kapı nasıl olmalı öncelikle içeriği önemlidir örneklerden birkaç bilgiler vereyim Amerikan panel kapı içeriğinde birçoğu piyasede üretilen panellerde 4 bir tarafına ince bir çıta kullanılarak içi boş birşekilde doğrudan panel kaplatılarak işlem tamamlarlar. Oysaki panel kaı iş yapımında 4 iç kısımı edrafına kalın 15 santimlik pervaz kaplanmalıdır,

Pane yüzey kaplamasının da kaliteli panel boyalarıyla boyanması önerilir kalitesiz boyalı yüzeylerde hersilimde silim izleri vr boya yüzeyinin boyaları zarar görebilir.Panel ölçülerinin alımı Öncelikle eski mevcut kapılarının sökülüp duvar içi kısımlarından eni ve yüksekliği alınar. Mevcutta kapı kasası sökülmemiş isede kasa içi kısımlarından alınabilir.

Kapı montajı nasıl yapılır Öncelikle Kasa kısımları yerleştirilir ve teraziye alınarak sabitleştirilir kasa ara boşluklarına köpük sıkarak dolgu olmasını bekleriz dolgu sonrası 24 saat arayla kasaya sıkılan köpük ruruması sonrası kapı montajını yapılabilir.

Kapı temizliği nasıl temizlerim diyen müşterilerimize Arap sabunu veya Log envey ürünü deterjanlarla silinir temizlenir.Eski kapı nasıl boyanır.panel ise  Panel kapı boyalarıyla boyanabilir boya makinasıyla ve fırça parmak rulosu ile boyama işlemleri yapılabilir.

Eski işyeri ve ev iç kapıların sökümü müşterilerimize öncelikle deneyimli ve anlayan ustaların sökmesi önerilir. doğrudan kapı sökümlerinde zemin fayansı ve duvar fayans ve duvarlara zarar verebilirler.öncelikle söküm esnasında dış pervazları çıkartılır ve kasanın ortasının destere ile kesilir 2 parçada çıkartırılır her iki kenarında aynı şekilde uygulayınız.kapı ankara, malzeme ve montaj ile kaliteyi yaşayınız.