Alman Duvar Kağıdı

Alman Duvar Kağıtları Modelleri

Alman Duvar Kağıdı

Alman Duvar Kağıdı


Bu duvar kâğıtları Almanya’da üretilmektedir. Bir duvar kâğıdında olabilecek olan tüm özellikleri kendi bünyesinde taşıyan Alman duvar kâğıdı silinebilir ve yıkanabilir. Üzerinde bakteri barındırmamasından dolayı oldukça fazla tercih edilen bir duvar kâğıdıdır. Uzun yıllar kullandıktan sonra çıkartmak istediğiniz de kolaylıkla duvardan çıkartabilmeniz bu duvar kâğıtlarının en önemli özelliklerinden biridir.

Alman duvar kâğıtlarını boyanabilen duvar kâğıtları kategorisine koyabiliriz. Bu duvar kâğıtları yüksek kullanım ömrüne sahiptir. Model ve desen seçenekleri bakımından oldukça zengin bir içerik sunan bu duvar kâğıtları kalitesi ve silinebilirliği ile mükemmel bir kullanım sunmaktadır.

Alman duvar kâğıtları en çok satan duvar kâğıtlarının başında gelmektedir. Yıkanabilen bir özelliğe sahip olan bu duvar kâğıtları sağlıklı ve hava alma özelliğini de bünyesinde barındırmaktadır. Bu duvar kâğıdının bir başka özelliği üzerlerine ileriki yıllarda boya yapmak isterseniz su bazlı boyalar ile bir katlı boya yaparak daha uzun yıllar kullanmanızdır.

Duvar kağıdı giydirme programı:

http://fotoservr.com/site-rasch/?lang=tr 

Young-spirit

http://www.ps-international.de/index.php/en/kollektionen/young-spirit

Nefertiti

http://www.duvarkagidiankara.gen.tr/alman/nefertiti