Duvar Kağıdı ustası

Duvar Kağıdı uygulama ustası Ankara

Duvar Kağıdı ustası

Duvar Kağıdı ustası


ankara duvar kağıdı ustası Tüm duvar posteri ve duvar kağıdı ustası uygulamaları kendi ekiplerimizce uygulanmıştır. Duvar kağıdını uygulamaya başlamadan önce duvar kağıdının kalitesi ve zevkinize uygun olmasına dikkat edin. vinil duvar kağıdı Banyo ve mutfak gibi nemli yerlere normal duvar kağıdı yerine vinil duvar kağıdını tercih ediniz. Duvar kağıtlarınızı seçerken duvarlarınızın durumu da önemlidir. Duvarlarınızda dokulu pürüzler fazla ise bu durumda seçilen duvar kağıtları daima ya kalın olmalı ya da desenlerinin fazla ve kabartmalı olması gerekir.cam tekstili üzeri boyanabilir duvar kağıdı,tüm satış ve duvar kağıdı ustası Ankara içi ve dışı illerimizde de hizmet vermekteyiz.

Duvar kağıdını uygulamaya başlamadan önce bir takım zemin yüzeyi hazırlıkların tamamlanmış olması gerekiyor. Bu hazırlıkları şöyle sıralayabiliriz sıva alçıları ve saten alçıların çekilip tamamen bitirilip zımparası ve alçı aster boyası atılmalı kuruma sonrası düzgün birşekilde terazisi ve lazer kullanalırak düzgün bir şekilde uygulaması yapılabilir.

  • Ev ile ilgili bütün tadilat işleri bitirilmiş olmalı,
  • Şap işlemi bitmiş olmalı,
  • Evin pencere ve kapıları takılmış olmalı,
  • Zemin işinin bitmiş olması,
  • Elektrik malzemelerine ait düğme hariç iç üniteler takılmış olmalı,
  • Duvarlarda kara sıva veya alçı sıva varsa bunların üstü saten alçı ile örtülmelidir. Saten alçıyı uyguladıktan sonra yüzeyin pürüzsüz olması için duvarın zımparalanması gerekir.

Uygulama öndesi duvar kağıdı uygulanacak yüzeyin temiz ve pütürsüz kuru olmalıdır. Duvar kağıdını keserken hem alttan hem üstten 8 - 10 cm fazlalık fire payı bırakınız. Kestiğiniz ilk boy kağıdınız sizin şablonunuz olsun ki her defasında tekrardan ölçmek zorunda kalmazsınız. Duvara uygulayacağınız duvar kağıdını her zaman biraz fazla alın. Duvar kağıdı kaplamada en önemli nokta desenli model ise desenleri denk getirmektir. Gelecekte de boya yaptırmak istiyorsanız yüzeyi boyanabilir duvar kağıtlarını tercih edin. kağıdı duvara 90?C açıyla uygulayın. Kağıdı, duvara üst taraftan yapıştırmaya başlayın. duvar kağıdının ani kurumasını engellemek için açıkta kapı ve pencereleri kapatın.Yeni model 3 boyutlu duvar kağıtları kişiye özel baskılı duvar posterleri tarasımları ile tüm ev ve iş yerlerinize duvar ölçülerinizi bize atarak tasarım ve baskılarını bitmiş görsel olarak uygulamalarıyla hizmet veriyoruz,Kaliteli ve yüksek çözünürlükte 3 d ve 5 d özel duvar kağıtları baskısı yapılır. kişiye özel duvar kağıtları baskıları yapılmaktadır. tek parçalı tekstil tabanlı duvar posterleri baskı yapılır