Duvar Paneli

Ankara duvar paneli

Duvar Paneli

Duvar Paneli


Yeni model duvar paneli Ankara firması kaliteli yüksek gramajlı kabartmalı beton görünümlü 3 boyutlu duvar panelleri uygulandıkları Yüzeyi dokulu kabartmalı modeller her alana estetik ve güzellik katmaktadır. Duvarların 3 boyutlu olması mekâna ayrı bir derinlik ve hareket kazandırır. Son zamanlarda bambu elyafından üretilen duvar panellerinin bir yerden bir yere nakliyesi çok kolay ve uygulaması da fazla bir güç gerektirmeyen malzemelerdir. Malzeme tamamen doğal ve çevre dostudur. Paneller istenilen renge boyanabilme özelliğinden dolayı oldukça kullanışlıdır.

Duvar panelleri modüler olarak üretildikleri için müşterilerin istekleri doğrultusunda da yapılabilmektedir. Dış darbelere karşı oldukça dayanıklı olan duvar panellerini uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz. Neme bağlı olarak oluşan duvar terlemeleri bu malzeme sayesinde tamamen ortadan kalkmaktadır. Bambu malzemeden üretilen duvar panelleri tamamen doğal bir görüntü sergilemelerinin yanında yansıyan ışığın kırılma açılarını da görsel bir şölene dönüştürerek harika bir manzaranın çıkmasına neden olmaktadır.

Renk açısından geniş bir perspektife sahip olan 3 boyutlu duvar panelleri doğal malzemelerden üretildikleri için sağlıklıdır. Bulunduğu yere yüksek bir ısı izolasyonu sağlayan duvar panelli diğer kullanılan malzemelere göre de oldukça ekonomiktir.Yeni model beton görünümlü duvar panalleri serimiz statıştadır