Ankara Kapı

İç kapı modelleri

Ankara Kapı

Ankara Kapı


Ev ve iş yerlerinizin Yeni kaliteli modern modeller Üretici imalatçı kapı ankara merkez  Ahşap kapı,Lake kapı,Mobilya kapı, Masif kapı, Bina kapıları, Çelik kapı, Amerikan panel kapı,kapı sistemleri,

Tüm kapı modellerimizinin üretimini merkezimiz Ankara siteler fabrikalarımızda yapılmaktadır. Günümüzde kapı işleriyle ilgili bir çok kapı fabrikaları vardır. Kaliteli kapı işlerinde iç ve dış uygulama malzemesi ve aksasuarı montaj işçiliği bir okadarda önemlidir. Günümüzde marketlerde satılan ve kalitesi düşük kalitesiz toptan seri üretim yapan firmalarda çoğalmaktadır. Malesef insanlarımızda kapı içeriğini bilmediği için uygun yapı marketleri diye yapı marketlerden imalat yaptırıyorlar. sayın müşterilerimiz biz imalatçı ve kapı montaj cısı olarak garantili ve kaliteli kapı modelleri satışını yapıyoruz.lütfen sayın müşterilerimiz iç kapı satın alınırken bizimle iletişime geçerek kapı imalat yerimizden tüm iç kapıların hem modelini hemde içerik kalitesini görme imkanınız olur.

Kaliteli kapı nasıl olmalı öncelikle içeriği önemlidir örneklerden birkaç bilgiler vereyim Amerikan panel kapı içeriğinde birçoğu piyasede üretilen panellerde 4 bir tarafına ince bir çıta kullanılarak içi boş birşekilde doğrudan panel kaplatılarak işlem tamamlarlar. Oysaki panel kaı iş yapımında 4 iç kısımı edrafına kalın 15 santimlik pervaz kaplanmalıdır,

Pane yüzey kaplamasının da kaliteli panel boyalarıyla boyanması önerilir kalitesiz boyalı yüzeylerde hersilimde silim izleri vr boya yüzeyinin boyaları zarar görebilir.Panel ölçülerinin alımı Öncelikle eski mevcut kapılarının sökülüp duvar içi kısımlarından eni ve yüksekliği alınar. Mevcutta kapı kasası sökülmemiş isede kasa içi kısımlarından alınabilir.

Kapı montajı nasıl yapılır Öncelikle Kasa kısımları yerleştirilir ve teraziye alınarak sabitleştirilir kasa ara boşluklarına köpük sıkarak dolgu olmasını bekleriz dolgu sonrası 24 saat arayla kasaya sıkılan köpük ruruması sonrası kapı montajını yapılabilir.

Kapı temizliği nasıl temizlerim diyen müşterilerimize Arap sabunu veya Log envey ürünü deterjanlarla silinir temizlenir.Eski kapı nasıl boyanır.panel ise  Panel kapı boyalarıyla boyanabilir boya makinasıyla ve fırça parmak rulosu ile boyama işlemleri yapılabilir.

Eski kapı sökümü ve değişimi kapılarınızın sökümü müşterilerimize öncelikle deneyimli ve işinde uzman anlayan ustalarımızın sökmesi önerilir. doğrudan kapı sökümlerinde zemin fayansı ve duvar fayans ve duvarlara zarar verebilirler.öncelikle söküm esnasında dış pervazları çıkartılır ve kasanın ortasının destere ile kesilir 2 parçada çıkartırılır her iki kenarında aynı şekilde uygulayınız.kapı ankara, malzeme ve montaj ile kaliteyi yaşayınız.Sayın müşterilerimiz sizin vereceğiniz kapı ölçülerine göre üretim yapmaktayız renk ve kapı modellerini ankara kapı fabrikaları mızdan renk ve kapı görseli seçimi sonrası vermiş olduğunuz kapı ölçülerinize göre de fiyat çalışmaları yapılmaktadır.Duyuru ev ve iş yerlerinize göre özel ölçülerde farklı motifli ve desenli iç kapılar üretiyoruz.