Ankara Kapı

İç kapı modelleri Ankara

Ankara Kapı

Ankara Kapı


Ankara kapı firmaları arasın da en güçlü ve en yinilikçi değişik yeni modellerimizle Tam Doğal  ağaç modelli Kapı seçenekleri arasında iç kapı fiatları Ev ve iş yerlerinizin Yeni 2022 modellerle Ankara kapı Üretici imalatçısı iç kapı ankara merkezinde Güvenle sorunsuz yaptıra bilirsiniz. üretimimiz Kapı çeşitleri arasında, Ahşap kapı, Lake kapı, Mobilya kapı, Masif kapı, giriş bina kapıları, Çelik kapı, Amerikan panel kapısı ve kapı sistemleri üzerine Doğrudan imalatlarınızın siparişleri alınır. Siparişlerinizde Gününde teslimat güvencesiyle.

Tüm kapı modellerimizinin üretimini merkezimiz Ankara siteler fabrikalarımızda yapılmaktadır. Günümüzde kapı işleriyle ilgili bir çok kapı fabrikaları vardır. Kaliteli kapı işlerinde iç ve dış uygulama malzemesi ve aksasuarı montaj işçiliği bir okadarda önemlidir. Günümüzde marketlerde satılan ve kalitesi düşük kalitesiz toptan seri üretim yapan firmalarda çoğalmaktadır. Malesef insanlarımızda kapı içeriğini bilmediği için uygun yapı marketleri diye yapı marketlerden imalat yaptırıyorlar. sayın müşterilerimiz biz imalatçı ve kapı montaj cısı olarak garantili ve kaliteli kapı modelleri satışını yapıyoruz.lütfen sayın müşterilerimiz iç kapı satın alınırken bizimle iletişime geçerek kapı imalat yerimizden tüm iç kapıların hem modelini hemde içerik kalitesini görme imkanınız olur.

Kaliteli kapı nasıl olmalı öncelikle içeriği önemlidir örneklerden birkaç bilgiler vereyim Amerikan panel kapı içeriğinde birçoğu piyasede üretilen panellerde 4 bir tarafına ince bir çıta kullanılarak içi boş birşekilde doğrudan panel kaplatılarak işlem tamamlarlar. Oysaki panel kaı iş yapımında 4 iç kısımı edrafına kalın 14 santimlik pervaz kaplanmalıdır,

Pane yüzey kaplamasının da kaliteli panel boyalarıyla boyanması önerilir kalitesiz boyalı yüzeylerde hersilimde silim izleri vr boya yüzeyinin boyaları zarar görebilir.Panel ölçülerinin alımı Öncelikle eski mevcut kapılarının sökülüp duvar içi kısımlarından eni ve yüksekliği alınar. Mevcutta kapı kasası sökülmemiş isede kasa içi kısımlarından alınabilir.

Kapı montajı nasıl yapılır Öncelikle Kasa kısımları yerleştirilir ve teraziye alınarak sabitleştirilir kasa ara boşluklarına köpük sıkarak dolgu olmasını bekleriz dolgu sonrası 24 saat arayla kasaya sıkılan köpük kuruması sonrası kapı montajını yapılabilir.

Kapı temizliği nasıl temizlerim diyen müşterilerimize Ilık suyla Arap sabunu veya Log envey ürünü deterjanlarla silinir temizlenir. Eski kapı yüzeyi nasıl boyanır. Kapınız panel ise  Panel kapı boyalarıyla boyanabilir boya makinasıyla ve boya püskürtme makinasıyla ve fırçaile ince kestirme yerlerini genel boyaması içinde  parmak rulosu ile boyama işlemleri yapılabilir.

Mevcutta kullanılan Eski kapı sökümü ve değişimi kapılarınızın sökümü müşterilerimize öncelikle deneyimli ve işinde uzman anlayan ustalarımızın sökmesi önerilir. doğrudan kapı sökümlerinde yer zemin fayansı ve duvar fayans ve duvarlara zarar verebilirler. öncelikle söküm esnasında dış pervazları çıkartılır ve kasanın ortasının destere ile kesilir 2 parçada halinde çıkartırılır her iki kenarında aynı şekilde kasa ortasıda kesili söküm tamamlanır. Yeni uygulamada kapı ankara malzeme ve montaj ile kaliteyi yaşayınız. Sayın müşterilerimiz sizin vereceğiniz kapı ölçülerine göre üretim yapmaktayız renk ve kapı modellerini ankara kapı fabrikaları mızdan renk ve kapı görseli seçimi karteladan sonrası vermiş olduğunuz kapı ölçülerinize göre de fiyat çalışmaları yapılmaktadır. Duyuru ev ve iş yerlerinize göre özel ölçülerde farklı camlı kapı ve pervazlı motifli ve desenli iç kapılar üretiyoruz.

     Amerikan panel kapısı sağlam mı?

 Kapı üreticilerin Panel kapılar arasında kapı içi döşemelerinde kullanılan çift çıta kullanıyormu çift çıta kullanıyorsa mutlaka 10 cm lik iç koruması ahşap beşon kullanması önemlidir  Panel kapı içerisinde 4 bir tarafına sağlam birşekilde monta edilmesi önem taşır kapı sağlamlılığı için ve kapı esnememesi için herhangi bir yoğun sert darbelere karşıda çok dayanıklılık sağlar. Amerikan panel dış kaplama yüzey malzemeside kalın ebatlarda olması önerilir ince tabakalı kaplamalarda çabuk deforma olur. Amerikan kapı yüzeyi boyanmasında kullanılan boya kaliteside çok önem taşır kaliteli ve markalı panel kapı özelliği taşımalı, Panel kapı yüzeylerin boyamasında mutlaka inceden bir astar boyası atılmalı ve sonrasında 2 kat boya makinas ve boya tabancasıyla boyanmalı. 

     İç kapı nasıl boyanır?

İç kapı boyamalarında öcelikle boyama alanlarında açık bir kapı pencere kalmamalı mutlaka kapalı alanda boyanmasını öneriyoruz, açık alan ve ceylan yapan bir kapı boyamalarında boya yapacağınız boya tabancasının boya püskürtmesi esnasında boyayı doğrudan rüzgar esintisi dağıtır yapılan boya kapı yüzeyinde birikinti ve taşkınlık oluşturur. Kapalı alan içerisinde temiz ve toz suz bir ortam olmasına özen gösteriniz, iç kapı iskeleti yapımı bitimi sonrası kapı yüzeyinin 180 lik kapı zımparasıyla kapının yüzeyini temizbir şekilde zımparalayınız kapı yüzey zımpara işlemleri bitiminde hafif bir nemli temiz yumuşak bir bez yardımıyla zımparalanmış kapı yüzeyi tozlarının alnmasını sağlayınız, Kapı yüzeyine ilk 1 kat astar boyasını atınıa kuruma sonrası 2 kat boyama işlemiyle tamamlayabilirsiniz. İç lake kapı  boyamalarında istediyiniz renk ve ğarlak mat boyaması yapabilirsiniz lake kapı yüzeylerinde yarı mat boyaları öneriyoruz, lake düz kapılarda çok parlak boyası parlak yüzey oluşturabilir. Mobilya kapı boyamalarında ilk koruyucu vernik astarı atılır sonrasında 2 kat ahşap vernikle boyanabilir.

     Eski kapıların boyanması?

Ev ve iş yerlerinizdeki mevcut kapılarınızın boyanması kapı modelleri ne göre boyamasında değişiklik göstermektedir. Lake kapı modellerinde mutlaka iş yeri fabrikalarımıza getirip boya makinasıyla boyuyoruz pakı kasaların boyanmasını yerinde boya makinası tabancasıyla boyuyoruz.Yerinde Amerikan panel kapı boyanması yapılabilir beyaz panel kapı yüzeyine parlak yüzey deyilse kapınız astar boyası gerekmezsizin 2 kat parmak ruloyla boya atılabilir. Mobilya kapıların boyanması kapı yüzeyi ahşap boyalı ise mutlaka fabrikakalarımızda boyanmasını öneririz yerinde ahşap boyaması orijinali gibi boya düzgün olmayabilir,(Ahşap kapınız vernikli ve cilalı ise yerinde vernik çilası ile boyaması yapılabilir.

    Eski kapıların sökümü kolay mı?

Eski iç mekan kapıları sökümü Yeni bir kapı yaptıtırmaya karar verdiyseniz kapı sökümü için hiç zahmete girmeyiniz Biz uzman ekipmanlarımızla Ankara kapı yapımı kadar da sökümünüde yapıyoruz  Mevcut kapı larınızın yenisi yapımı aşaması için ücretsiz kapıların ölçülerini alıyoruz sonrasında kapı montajına bir kaç gün kala kapı sökümü ustalarımızla düzgün ve diyer duvar yüzeylerine boya yüzeylerine zarar vermeden öncesi kapı kanadını çıkartıyoruz sonrasında kapı pervazlarını çıkartıyoruz ve son kapının kanadını ortasında kesim yaparak 2 parçada sökümünü yapıyoruz, bou söküm çok önemli ve titizlikte sökülmelidir ufak bir kasılmada tüm boya ve duvar yüzeyindeki alçıların kalkmasına neden olabilir ki 2 bir iş çıkartabilir, söküm esnasında dikkat edilecek bir önemliside yer zemindeki parkelerin ve fayans sa fayans yüzeylerin kalkmasına neden olur.

  Eski kapıların tamiri nasıl olur?

Yıpranmış eski kapıların mevcut kullanım durumuna göre btamir veya yenisiyle değişimi sağlanır, Kolay kırılan ve çabuk dağılan kapı modelleri seççenekleri arasında Amerikan panel kapılar dır en zayıf yoğun sert darbelere karşın dayanıklı deyildir. panel kaı kırık ve çöküklerinde panelin tek kırık yüzeyi yeni panel yüzeyi ile değiştirilir ki yeni kapı yapmak kadar bir maliyeti olacaktır tamir yerinde alıp tamiri ve yeniden boyanması kapı kilidi skümü tekrar takılması derken maliyet yeni panel kapı fiyatları aralığına gelir, Kaliteli ve çok değerli bir İç mobilya kapı ise tamirlerinde tamir yapılır yapılmasını da öneriyoruz.