Ankara Boya Badana

Ankara Boya badana ustası

Ankara Boya Badana

Ankara Boya Badana


Eviniz ve ofislerinizin tüm yaşam alanı iş yerlerinizin Boya ve badana satışı ve işçilik uygulaması yapıyoruz. Dekorasyon kunusunda yeni model poliüretan Duvar çıtaları satış ve ustası hizmeti Ankara firması olarak yapıyoruz. Duvar Boyası yapılacak olan mekânda nasıl aktiviteler yapılması düşünülüyor? Işık ne kadar alacak? Dikkat çekici bir yer mi olsun ya da sakin ve huzurlu bir yer mi istiyorsunuz? Tavan yüksek mi yoksa alçak mı? Yer büyük mü gözüksün yoksa küçük mü? Bu sorulara vereceğiniz cevaplara göre boya ve badananız yapılmalıdır.

Bir odanın canlı, parlak ve dikkat çekici renkler ile boyanması o yerin küçük görünmesine neden olur. Kırmızı, kahverengi, gri,pembe, turuncu ve sarı renkler bu görüntüyü verir. doğal ve hareketli ortamlarda bu renkler oldukça iyi sonuçlar verir. Çocuk odası ve yemek odasında da bu canlı ve parlak renkler harika duracaktır. Yeşil, mor ve mavi renkler daha çok sakin ve huzurlu bir ortam arayanlar için uygundur. Bu tür renkleri yatak odası ve çalışma odasında kullanabilirsiniz.

Uygulama yaparken en önemli nokta hep aynı marka ürünleri kullanmaktır. Boya hiçbir zaman nemli ve kirli yüzeylere uygulanmamalıdır. Badana yapmaya başlamadan önce boyaların iyice karıştığından emin olun. boya kullanım tarihi geçmemiş olmalı, Badana işleri çok soğuk ve ve eksilerde boya yapılamaz sıcak ortamlarda yapılmamalıdır. Boyaya toz ve sıvı katkısı yapmayın. yağlı boya ve saten boyaları uygularkan camların açık olmalıdır sağlığınız ve zehirlenmemeniz durumunda ayran içmelisiniz. ev ve iş yerlerinizde saten boya uygulamalarında ev de yaşayan cocuklarınızı ev ortamından dışarı çıkartılmalı kuruma sonrası mutlaka bekletilip geride kalan boya tinerinizi mutlaka sıkı kapatılıp ev ortamından uzak serin biryerde muhavaza ediniz.

İç ve Dış Cephe Boya Markaları