Rabıta Parke

Rabıta Parke Modelleri

Rabıta Parke

Daha estetik ve dekoratif bir görünüm sergileyen rabıta parkeler en çok tercih edilen parke türlerinden bir tanesidir. Bu parkenin birçok yararlı yönünün olması onun daha çok tercih edilmesini sağlamaktadır. Her türlü alanda güzel bir görüntü sunma gibi bir özelliği vardır. Dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Isı ve ses konusunda mükemmel bir yalıtım özelliğine sahiptir. Sağlık açısından herhangi bir sorun teşkil etmemektedir.

Rabıta parkeler doğaldır, akustik özelliği vardır, hijyeniktir, tamamen masiftir, üzerine defalarca sistre yapılabilir ve kompozit bir malzemedir. Rabıta parkeler yerli kızıl ve sarıçam, ithal çam ve köknar ağaçlarından üretilir. Parkelerin dış koruyucularının ve gerdirme işleminin düzgün bir şekilde yapılması nemden veya sudan dolayı şişmeyi önleyecektir.

Rabıta parkeler birçok avantajından dolayı evlerde, yazlıklarda, işyerlerinde, otellerde, alışveriş merkezlerinde ve daha birçok yerlerde kullanılmaktadır. Maliyet olarak da fazla pahalı değildir. Özellikle fabrika çıkışlı alınan rabıta parkeler daha ucuza gelmektedir.