İtalyan Duvar Kağıdı

Carisma İtalyan Yeni Model Kaliteli Kolay Temizlenebilir Yüzey Dokusu Vinil Dokulu Desenli

İtalyan Duvar Kağıdı

İtalyan Duvar Kağıdı


Duvar kağıdı ve duvar kağıtları modelleri arasında İtalyan duvar kağıdı dünyaca ünlü bir model olarak karşımıza çıkmaktadır. yeni Stil, model ve renk uyumu ve kalitesi oldukça iyidir. İtalyan duvar kâğıdı hem silinebilir hem de kolaylıkla yıkanabilir bir özelliğe sahiptir. Bu özelliğinden dolayı büyük bir kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

Duvar kâğıtları özel tutkalı ile duvarlara uygulanan bir iç dekorasyon ürünüdür. Ankara Duvar kâğıdı satıcıları arasında kaliteli ve yeni yapısından dolayı uygulandığı yere göre özel yapısı, dokusu, rengi, kabartması ile ayrı bir farklılık katmaktadır. Kullanılacak mekânlara ve alanlara göre farklılıklar gösterir. duvar kağıdı ankara satıcısı olarak en kaliteli yeni trent modelleri sunuyoruz satışını yaptığımız ürünleri ustalı uygulaması hizmetinide yapmaktayız.

İtalyan duvar kâğıtları çeşitli renk seçenekleri ve kalitesi ile yıllardır müşterilerine kaliteli hizmetler sunmaya devam etmektedir. Sağlık açısından hiçbir tehlike içermediği için güvenle kullanılabilir. Evinize veya işyerinize istediğiniz model İtalyan duvar kâğıdını güvenle döşetebilirsiniz.ürünlerimiz sıtoklu.Bayilikler verilecektir

Duvar kağıdı giydirme programı:

http://fotoservr.com/site-rasch/?lang=tr 

Bazı İtalyan Duvar Kağıdı Markaları

Linkler: