Parke Sistre Cila

Parke Sistre Cila İşleri

NAVİGASYON

Kampanyalardan Haberdar Ol?

Kampanyalarımızdan Haberdar Olmak İçin Mail Adresini yada GSM Numaranı Bırakman Yeterli. Kampanya İletişim Onayı İçin Seninle İrtibata Geçeceğiz.

Parke Sistre Cila

Parke sistre cila standartlara uygun bir şekilde yapıldığı zaman mükemmel bir görünüm sergiler. Masif parke, rabıta, lamine ve tahta gibi yer döşemelerine uygulanır. Sistre uygun olan parkeler şayet tamir istiyorsa ilk olarak bu sorunlar giderilmelidir.

Parke sistre cila uygulaması sırasıyla yapılması gereken bir iştir. Bu işlem tamamen ahşap yüzeylere uygulanır. Parkelerin temizlenmesi özel makineler sayesinde olur. Değişik kalınlıkta zımparalar kullanılır. Parkelerin aralarında açıklık varsa bunlar tutkallı macun ile doldurulur. Dolgu verniği uygulandıktan sonra tekrar zımparalanır. Cila en az iki kat uygulanır ve kaliteli olmalıdır. Cila uygulandıktan sonra kurumaya bırakılır. Üzerinde gezinmek için 1 gün, eşya taşımak için 2 gün beklemeniz gerekir.

Ahşap zeminler hem konutunuza hem de iş yerine güzellik katar. Ahşap zeminlerin kullanılması sağlık açısından da önemlidir.