Poliüretan duvar çıtası

Ankara Poliüretan duvar çıtası

Poliüretan duvar çıtası

Poliüretan duvar çıtası


Duvar çıtası çeşitleri arasında Poliüretan duvar çıta modellerimiz yeni model yüksek kalitesinde yüzeyi sert dokusuyla kolay ezilmez kolay yıpranmaz, poliüreten çıta yüzeyleri fabrikamız tarafından yüzeyi beyaz renkle boyalı olarak üretilmektedir. Poliüretan duvar çıtaları modellerimiz kullanım alanları ev ve iş yerleri geniş büyük duvarlarına tek çıta çerçeveli ve çift çıtalı uygulamalı olarakta uygulaması yapılır tv arakası ve koridor duvarlarına uygulanabilir.  poliüretan çıtalar arasında istenildiğinde geniş 6 cm çıtalarlada orta bördür şeklinde de ayırabilirsiniz ayrı bir dekor sağlayabilirsiniz.

Normal duvar çıtası modellerimiz 4 cm, küçük enli 2.5 cm, orta bordür çıta 6 cm, çıtayla ilgili bir çok model ve desenlerle ilgili iletişim bilgilerimizden teknik destek alabilirsiniz

     Gold duvar çıtası

Yüzeyi gold altın sarısı duvar çıtası modelleri arasında 6 cm lik 4 cm ve 2.5 cm lik çıta modelleri seçenekleri mevcuttur.Ençok tercih edilen ve kullanılan Gold duvar çıtaları düğün salonları için Mobilya mağazalarıiçin otel odaları duvarlarına ve tüm yaşam alanları uygulanabilir. Gold çıta yüzeyi boyanabilir istenildiyinde yüzey boyası renkeri değiştirilebilir.

      Renkli duvar çıtası

 Duvar çıtaları renkleri arasında Beyaz çıta altın golt renkli gümüş duvar çıtası renkler arasında üretimde hazır boyalı olarak üretilmektedir. Renkli çıta üretiminde  bu ebetlarda bulunan 1.5 cm lik ve 2 cm lik ince ebetlı çıtalarda yüzeyi lake boyalı çıta ve antrasit renkli duvar çıtası üretimde stokta bulunan üreünler arasındadır.

     Poliüretan duvar çıtası nasıl yapıştırılır?

Poliüretan duvar çıtası uygulamaları öncesinde uygulayacağınız duvar yüzeyi zemini düzgün ve pütürsüz olmalı yüzeyi temiz duvar yüzeyine işaretle berirlediyiniz yerlerin hazır olması sonrası poliüretan çıtası na özel ve uygun Pu markalı selsil silikon kullanılmalı çıta arka yüzeyine aralıksız silikonın ince ve şerit halınde çıta arkayüzeyine çekiniz duvar tüzeyine yapıştırınız ve el ağrlığıyla tam duvara temas sağlaması için bastırınız çıtalama uygulama işleme bitimi sonrası boya bantı ile çıta ile duvar yüzeyine temes edecek şekilde bağlatı şeklinde bantlayınız.Çıta kuruma süresi oda sıcaklığı ortamına göre yaklaşık 24 saat sürebilir sonrasında yüzey bağlanı bantların sökümü yapılabilir.

     Çivi ile duvar çıtası uygulaması nerelerde uygulanır?

Çivili duvar çıtaları uygulamasında duvar ve tavan yüzey zeminlerinde çok yoğun dalgalık ve duvar sıvası bozuk düzgün olmayan duvarlarda mutlaka silikon ile ve desteklemesi içinde ince cam çivisyiyle berirli aralıklarla çivi kullanabilirsiniz. düz duvar yüzeyleri çıta uygulamasında çivi ile uygulanmasını önermiyoruz, önerimiz akrilik silikon olacaktır.( Çok dalgalı zemin yüzeylerinde duvar çıtası esneme ve gerilme yapabilir duvar bağlantısından eyrılabilir.

    Duvar çıtası hangi boya ile boyanır?

Duvar çıtaları boyasında çok önemli bilgiler ve tavsiyelerimiz çıta modelleri özelliğine göre kullanılan boya değişkenlik göstermektedir. Poliüretan duvar çıtası yüzeyi fabrikasyon olarak hazır astarı boyalı olarak üretiliyor yani uygulama sonrası poliüretan yüzeyine astar çekimi yapmanıza gerek kalmıyor. Poliüretan Çıta yüzeyine belirlediyiniz pilastik esaslı su bazlı boyasıyla 2 kat boya uygulayabilirsiniz. Not boya uygulamasında mutlaka suyla boyayı ayran kıvamına getirilerek hazırlayarak boyayınız boya kıvamı çok kalın olmamasına dikkat ediniz çıta yüzey derz lerini doğrudan kapatabilir.(Saten bazlı tiner bazlı yağlı boya ile boyanmasını kesinlikle önermiyoruz

 Polimer duvar çıtası nedir?

Polimer çıta yüzeyi beyaz lake sonkat boyalı hazır olarak üretilmektedir polimer yüzeyi yoğun sertliktedir sert ve yoğun çarpmalara çok dayanıklı çıtadır Polimer çıta yüzey boyası yapımında ve renk değiştirimlerinde mutlaka geçiş dönüşüm astarı boyası çekilmelidir kuruma sonrası 2 kat subazlı pilastik boyasıyla boyanabilir. Polimer çıtası boyaması öncesi deden astar nedeni üretilen çıta sonkat ve yüzeyi lake parlak boyası olduğundan doğrudan uyguladığınız sonkat boya tutmaz ve yüzeysel olarak da fırça uygulamasında boya yüzeyini doğrudan sıyırır boya tutuculuğu ve kapatıcılığı zayıf kalabilir.Çıta uygulaması öncesi polimer de Astar boyası çekilmesini öneriyoruz.

     Duvar çıtası panelleri 

Yeni model de dekorasyon tamamlayıcı renkli derin oluklu Panel duvar çıtaları modelleri tüm yaşam alanlarında uygulanır tv arkası ve yatak odası başlık iş yerleri otel odaları düğün salonlarında tek duvar ve tavan kolun giydirme gibi tek duvar yüzeylerine uygulanır. Duvar panelleri üretimi renkli hazır kendinden boyalı üretilmektedir yüzey dokyusu yoğun darbelere karşıda çok dayanıklılık sağlar. Tün iç ve dış yaşam alanlarında uygulanabilir. Duvar panelleri uygulaması tekniklerinde bir birine geçmeli kilitli olarak uygulanır. Panel doku yüzeyleri derin boyuna çizgilidir. Duvar paneli uygulamasında hem boyuna hem enine de uygulanabilir.

     Duvar çıtası 

Günümüzde çok sık değişen dekoratif duvar çıtaları modelleri ev ve iş yerlerin de dekorasyon tamamlayıcısı olarak uygulanıyor, Yüzeyi defalarca boyanabilr duvar çıtası Uygulamalar arasında çok tercih edilen duvar yüzeyleri tv arkası salon duvar çıtası uygulanıyor Yatak başlık kısmında uygulama yapılabilir, Çıtalarla ilgili modellerimiz arasında kullanım ortamı yoğunluğuna göre seçim yapabileceyiniz ürünler de yoğun sert duvar çıtaları ve yoğunluğa çok darbe görmeyen seçeneği uygulayabilirsiniz.