Kartonpiyer

Kartonpiyer Ankara

Kartonpiyer

Kartonpiyer


Alçı kartonpiyer üretimi sağlam çabuk donan Alçı iplik lifleri ve suyun birlikte karışımından elde edilen malzemenin kalıplara dökülerek kurumasının ardından oluşan ürüne kartonpiyer denir. Dekorasyon amaçlı ve uygulamalarda ortaya çıkan bazı eksiklikleri kapatmak için oldukça yaygın kullanılan bir malzemedir.

Kartonpiyer yapı ve dekorasyon sektöründe kullanılır. Aslında kartonpiyerler tek renk yani beyazdır ama göze güzel görünmesi için üzerleri plastik ve yağlı boyalar ile boyanmaktadır. Hafif bir malzemedir. Kullanımı sırasında bakımı kolaydır ve temizlik problemi yoktur. Bünyesine su kabul etmeyen kartonpiyer yangından da etkilenmez. Model seçeneği çok fazladır. İnsan ve çevre için herhangi bir tehlike teşkil etmez.

Kartonpiyer bütün projelerde seri bir şekilde uygulanabildiği için tercih sebebidir. Bulunduğu yere estetik bir görünüm sağlar. Standart olarak 2 MT uzunluğunda imal edilirler. Yapınız ayakta kaldığı sürece kartonpiyerde kalır.

 

 

 

Tavan strafor kaplamaları
Tavan strafor kaplamaları,Tavan strafor,Tavan kaplamaları,Tavan strafor,Boyanabilir Tavan strafor kaplamaları,Tavan köpük strafor