Cam Tekstili

Cam Tekstili duvar kaplamaları

Cam Tekstili

Cam Tekstili


Yüzeyi boyanabilir cam tekstili duvar kağıtları çok fonksiyonelli bir duvar kaplama malzemesidir. Bütünüyle doğal ve sağlığa hiçbir zararı yoktur. boyanabilir  Darbelere karşı dayanaklı olan bu ürün herhangi bir durum karşısında yama ve tamir edilebilir bir özelliğe sahiptir. Yüzeyde oluşan bozuklukları ve çatlakların kolay bir şekilde tamir edilebilmesine olanak sağlamaktadır. Uzun süre kullanıldığı zaman bakım yaptırmak için fazlaca bir masraf yapmanıza gerek kalmamaktadır.

Duvar üzerinde nemden dolayı oluşan pamuklaşmayı önler. Bundan dolayı nemli bölgelere dayanıklıdır ve sağlıklı bir yapıya sahiptir. Bozuk olan yüzeylerin düşük bir maliyetle tekrar düzeltilmesine olanak sağlar. Birbirine uyumlu malzemelerden oluşmaktadır. Yangına karşı dayanıklı bir malzemedir.

Cam tekstili yeniden tekrar boyanabilme özelliğine sahiptir.Novellio Alman ürünü İstenildiği zaman duvarın rengini değiştirebiliyorsunuz. Isı değişimine ve yangına karşı dayanıklı olan cam tekstili alev almadığı gibi yanmazda. Isı ve ses izolasyonuna katkıda bulunur. Duvarlarınız aleve karşı maruz kalırsa bu durumda toksit madde çıkarmaz.