Isı Yalıtımı

Isı ve Ses Yalıtımı İşleri

NAVİGASYON

Kampanyalardan Haberdar Ol?

Kampanyalarımızdan Haberdar Olmak İçin Mail Adresini yada GSM Numaranı Bırakman Yeterli. Kampanya İletişim Onayı İçin Seninle İrtibata Geçeceğiz.

Isı Yalıtımı

Binalarda ki ısı yalıtımı en az binaların temeli kadar büyük önem taşımaktadır. Temelsiz bir ev etrafına ne kadar tehlike saçıyorsa yalıtımsız bir bina da o derece tehlikelidir. Yalıtımı olmayan bir ev daha fazla yakıt harcar ve maddi harcama daha fazla olur. Sizin yapmanız gereken tek bir kere masraf yaptırarak evinize ısı yalıtımı uygulatmak ve faydalarını görmektir.

Binalarda cam kalınlığı oldukça önem taşır. Güneye bakan camlar ince, kuzey tarafa bakan camlar kalın olur. Eğer kış soğuk diye evinizin tüm camlarını kalın yaptırırsanız bu seferde güneş ışınlarını engellemiş olursunuz. Sıcak diye de ince camlar kullanmanız evinizin soğuk olan kuzey cephesinden soğuk almanız demektir. Camlarınız hem ses hem de ısı yalıtımlı olmalıdır.

Camlarınızın pencere bantlarını 2 yılda bir yenilemeniz iyi olacaktır. Ucuz malzemeler kullanmayın. İnşaat öncesinde evinize mutlaka iç yalıtım yaptırmayı unutmayın. Özel alaşımlı köpükler kullanın. Evinizin bulunduğu yer çok rüzgâr alıyorsa çatınızı kiremit yaptırmayın. Çatı kaplama malzemeleri kullanın. Açık renk malzemeler kullanmanız güneş ışığından daha fazla faydalanmanızı sağlayacaktır. Evinizde mümkünse ev halısı kullanın.