HABERLER

HABERLER

NAVİGASYON

Kampanyalardan Haberdar Ol?

Kampanyalarımızdan Haberdar Olmak İçin Mail Adresini yada GSM Numaranı Bırakman Yeterli. Kampanya İletişim Onayı İçin Seninle İrtibata Geçeceğiz.

HABERLER

şık ve estetik yeni kaliteli iç dekorasyonu evinizin ve ofislerinizin tüm yaşam alanı mekanlarınızın dekorasyon Ankara firması olarak garantili malzeme ve işçilik hizmeti sunuyoruz. Yeni model Üretime Özel Poliüretan duvar çıtaları indirimdedir.

KOÇAK DİZAYN
25 Yılı aşan tecrübemizle mevcut ihtiyaçlara en uygun çözümü üretmek için hizmetinizdeyiz. Firmamızın öncelikli amacı gelişen yeni teknolojiler dahilinde sağlıklı, estetik , güvenli , çağdaş mekanlar yaratabilmektir. Sizlere daha iyi mekanlar yaratabilmek için sürekli gelişen teknolojilerin takip ve uygulamasını yapıyoruz. ankara duvar kağıdı yetkili bayililerimiz ile hizmetinizdeyiz. Amacımız kaliteli, üstün hizmet sunumu ile sınırsız müşterii memnuniyetini sağlamaktır. Bu temel amaca ulaşmak için kurulduğumuz yıldan bu güne kaliteden ödün vermeden çalışmalarımıza En yeni modellerle devam etmekteyiz.
ÜCRETSİZ TESLİMAT
Sipariş etmiş olduğunuz duvar kağıdı ve cam tekstil ürünleri Türkiye'nin neresinde olursanız olun iki gün içinde adresinize teslim edilir. 15 rulo ve üzeri duvar kağıt alımlarda ücret talep edilmez. Müşterilerimiz ambalajından çıkarılmamış duvar kağıtlarını satın aldıktan sonra 7 gün içerisinde teslim edebilirler.Koçak Dizayn Ürün ve Hizmette sınır tanımaz. ankara duvar kağıtları konusunda uzman ve kaliteli yeni trent ürünlerimiz ile hizmetinizdeyiz.
YENİ SEZON ÜRÜNLER
2021 modellerimizin Yeni kataloglarımız mağazamıza gelmiştir. Avrupa'dan ithal duvar kağıtları ile yaşam ve çalışma alanlarınıza yeni renk katmak için daha fazla beklemeyin. Yeni ürünlerimiz de Taş desenli, Duvar desenli, Tuğla desenli,3 Boyutlu duvar kağıtları, Duvar posteri, Duvar kaplamaları, Tavan duvar kağıdı, ithal ve ,Yerli duvar kağıdı, Modellerimizle hizmetinizdeyiz. Satışını yaptığımız ürün kaplamaların duvar kağıdı döşeme uygulama hizmetini de kendi ekiplerimiz tarafımızdan hizmet vermekteyiz.